Yay

Yay burcu yorum arşivi

12 April 2023 Yay burcu yorumu

Bugün karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız. Akrabalarınızla ilgili bazı haberler, bir araya gelme, kutlama gibi şeyler zihninizi meşgul ediyor. Günlük yaşamınızda ister istemez yer kaplıyor.

Aşk:

Aşk yaşantınızda gayet mutlusunuz. Sevgilinizle gelecek ile ilgili planlar yapabilir bu konularda uzun uzun konuşabilirsiniz. Sevgilinizin size hazırladığı sürprizi çok merak ediyorsunuz.

İş:

İlginç fikirler üretmekte üzerinize yok. Her şeyi merak etmek sizde bir alışkanlık haline gelmiş ancak disiplinli bir çalışma havasına giremiyorsunuz. Zekanızla bazı işlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Para:

Para konularında zor günler geçiriyorsunuz. Aileniz ve sevdiğiniz size para konularında size büyük destek oluyorlar. Bugün kendiniz için alış veriş yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla hareket edebilir ani tepkiler verebilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerle ilgili düşünceleriniz değişebilir, ama korkmayın. Bu durum maddi ve duygusal anlamda sizin yararınıza sonuçlar doğuracaktır. Sadece konuyla ilgili kişileri doğru yönlendirmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizdekileri ve paranızı daha dikkatli harcamaya bakın. Kimi zaman aşırı bir hırs içine girebiliyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yüksek idealleriniz olan bir kişi olmanıza rağmen, bugün kendi içinizde çelişkiler içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak zorunda kalacak ve özel işlerinizi ihmal edeceksiniz.Uzun yollarla ilgili bazı planlarınız var fakat yaşama geçirme konusunda aceleci davranmamalısınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Günün ilerleyen saatlerindepara harcatan ortamlardan ve buna teşvik eden kişilerden uzak durmaya gayret edin. Maddi açıdan sizi zorlayacak ve sonradan pişmanlık duyacağınız harcamalara kalkışmayın. Ölçünüzü mutlaka bilin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.