Yay

Yay burcu yorum arşivi

18 April 2023 Yay burcu yorumu

Kendinizi belli yalnızlıklar içersinde hissettiğiniz konuları, birkaç dostunuza açmanızda yarar var. Tek başınıza üstlenemeyeceğiniz sorumluluklar, bugünlerde yıpratıcı olabilir. Bugünlerde ilişki konularında belirsizlikleriniz olabilir, değişiklik düşüncelerine yönelebilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınız, bazı endişelerle sizi böyle davranmaya itebilir.

Aşk:

Yaşadığınız doyumsuzluk birtakım kesin yargılar için hiç de yeterli görünmüyor. Aşkı daha değişik boyutlarda yaşama arzunuz, birtakım hayal kırıklıkları için zemin hazırlıyor.

İş:

Gururunuzu okşayan duyumlarınız önümüzdeki günlerde de davam edecek. Sonradan daha da önemseyeceğiniz biriyle tanışacak, gelecekteki ilişkilerinizde mesleki kazanımlar sağlayacaksınız.

Para:

Para ilişkilerinizde bugüne kadar vermiş olduğunuz düzgün imaj, son günlerdeki hesaplılığınızın doğru değerlendirilmesini sağlıyor. Parasız kalıp dara düşme korkunuzu bir an evvel yenmeniz gerek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı uyarılarınızı daha ince yöntemlerle dile getirebilirsiniz. Aksi halde bazı kimselerle istemediğiniz ağız dalaşlarına girebilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, bazı olaylar ya da karışıklıklar kontrolden çıkabilir ya da yaşanan aşırılıklar sonucunda rahatsız edici durumlar oluşabilir. Herkes serzenişte bulunurken zor olsa da, herkese yeterli gelecek kalıcı sonuçlar bulunması gerekiyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı konular ve size heyecan getiren koşullar var. Duygularınızı daha net açıklayabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bu aralar hayatınıza yeni bir uğraş katmaya niyetlisiniz. Boş zamanları değerlendirip hayatınıza neşe katmak adına giriştiğiniz şeylerin haddinden fazla zamanınızı çalmaması ve çalışma hayatınızı olumsuz etkilememesi önemli.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.