Yay

Yay burcu yorum arşivi

23 April 2023 Yay burcu yorumu

Sosyal ve özel hayatınızda önceliklerinizi çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem içindesiniz. Vereceğiniz bir karardan dolayı ailenizden birisinin kalbini kırabilirsiniz. Hayatınızdaki durgunluğa bir son vermek, yeni atılımlar içine girmek istiyorsunuz. Bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Yaşadığınız olumsuzlukları değiştirmek tamamen sizin elinizde.

Aşk:

Bugün sevgilinizle gittiğiniz yerde sudan bir sebep yüzünden tartışmaya girerek gecenizi mahvedebilirsiniz. İlişkiniz bu şekilde giderse ikinizi de yıpratmaktan başka bir işe yaramayacak.

İş:

İş arkadaşlarınızla biraz fazla içli dışlı oluyorsunuz. Sizi kendine rakip gören arkadaşlarınızın bunu sizden itinayla saklıyor. İş yerine özel hayatınızı getirmekten kaçının.

Para:

Elinize geçeceğini umduğunuz bir paradan dolayı harcama içine girmişsiniz. Bu kadar rahat davranmayın. Planda olmayan gelişmeler son anda canınızı sıkabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sizin en büyük sorununuz sırlarınızı olur olmaz kişilere açmak. Özellikle Akrep burcuna sakın ola sır vermeyin!

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygu ve düşünceleriniz değişik ve ilginç arkadaşlıklara ya da iş birliklerine neden olabilir. Son dakika değişiklikleri hoşunuza gidecek maceraları gündeme getirebilir. Bazı yatırımlar mevcut yaşam tarzınızda istikrar sağlamanıza yardım edecek değişikliklere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz, ifade edebilmemiz için olanak sağlarken, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir ya da yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabilir ve bu başlıklı konularda başarı sağlayabiliriz. Sadece Ay?ın boşlukta olması zaman zaman karasızlıklara, belirsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir, ama belli belirsiz bir etki. Çok önemsemiyorum Niobe?ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi romantik tutum içinde bulabilirsiniz. Sanatsal uğraşlarla ilgilenmek keyfinizi yerine getirebilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Zaman zaman sizi uğraştıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda işlerinizde yavaşlama olabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Tüm enerjinizi para kazanmaya ayıracak, bu konularda inisiyatifi kimseye bırakmayacaksınız. Birden fazla işle ilgilenebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Yabancı kişilerle duygusal yaklaşımlarınız da olabilir. Küçük çaplı organizasyon işleriniz giderek büyüyebilir

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok fazla çalışıp, emeklerinizin karşılığını yeteri kadar alamadığınızı düşünüyorsunuz. Emek ve fayda arasında denge yoksa yaratmalısınız. Kendinizi harap edecek tempoda bir rutinden uzaklaşmanın zamanı gelmiş olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.