Yay

Yay burcu yorum arşivi

26 April 2023 Yay burcu yorumu

Yeni projeler üzerindeki çalışmalarınızda çeşitli yoğunlaşmalar olacaktır ve kendinizi bir çok açıdan güvence altında hissetmek isteyeceksiniz. Bir süreden beri canınızı sıkan bazı gelişmeleri düşünmeye fırsat bulabileceksiniz ancak işinizle de gerektiği şekilde ilgileneceksiniz. Maddi konularda çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz ancak harcamalarınızda da çeşitli artışlar oluşacaktır. Bir süreden beri istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz ve bu sizi mutlu edecektir. Konuları istediğiniz gibi net düşüneceksiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygusal ilişkilerde iniş çıkışlı bir seyir kendini gösterebilir. Dolayısıyla, olayları büyütmeden önce dikkatli hareket etmeli, ilişkileri ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatın güzel yönlerine bakmaktan keyif duyacağınız bir gündesiniz. Dışadönük uğraşlar ve yeni şeyler keşfetmek için güzel nedenler var.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacaktır. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ikili ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Bugün, daha çok sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni olan bilgi ve tecrübeye açın kendinizi. Farklı şeyler denemek, bakış açınızı değiştirmek, yeni insanlarla tanışıp görüş alanınızı genişletmek için elverişli bir gün olabilir. Eşinizle ilgili sürpriz bir haber gelebilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.