Yay

Yay burcu yorum arşivi

03 May 2023 Yay burcu yorumu

Güne gergin bir başlangıç yapacaksınız ve düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendirmeniz zor olacaktır. Maddi konuda bir beklentinizin yerine gelmesinde zorluklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatler ise sizin için daha sakin geçecektir ve iç dünyanıza dönmeye eğilimli olacaksınız. Genel çevrenizde yada sizin içinizde bazı karmaşalar olabilir. Bulunduğunuz ortamda mecburi bir karar almanız gerekebilir ancak bu kararın sonucu sizin için olumlu olacaktır.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, gizli kapaklı işler çeviren veya aslında kötü niyetlere sahip olduğunu fark ettiğiniz kişiler söz konusu olabilir. Bu sefer, bu kişilere tepkisiz kalmak istememe olasılığınız yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında güne ait zorlu gezegen konumları yok, hatta oldukça sosyal, keyifli sohbetlere veya sanatsal konulara zaman ayırmaya müsait bir gündeyiz. Ancak, Pazartesi günü meydana gelecek dolunay, şimdiden ortamı bir şekilde gerecektir. Gizli kapaklı işler, ortaya çıkan haberler veya gerçekler, zorlayan ilişkiler, baskıcı kişi, grup ya da ülkeler gündeme gelebilir. Ülke olarak ekonomi, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında ve bu başlıklarla bağlantılı konularda zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Yardımlaşma konularında veya destekçi yapımızla göz doldurabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, ufak tefek konuları abartmak yerine gerçek sorunlara yoğunlaşmamız ya da uzlaşmacı olmanın daha faydalı olacağı konular ortaya çıktıysa uzlaşmacı olmamız gerekebilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarla, gruplarla birlikte olmak sizi daha dışadönük kılmakta. Aynı zamanda olumlu beklentiler de gündeme gelebilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu evinizde uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Birçok dostlarınızın sizi aramasına rağmen, siz ailenizle birlikte olmayı tercih edeceksiniz. Bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak. Bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla, eski olayları konuşacaksınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sosyal organizasyonlarda, gruplarla birlikte yapacağınız aktivitelerde alacağınız sorumluluklar sizi bugün biraz yorabilir. Hiç ummadığınız tepkiler ya da aksayan noktalar alacağınız keyfi kaçırabilir. Akışa bırakmayı deneyin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.