Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 May 2023 Yay burcu yorumu

İç dünyanıza dönebileceğiniz bir gündesiniz. Düşünceleriniz ve duygularınız çok yoğun olarak hedeflerinize yönelecektir. Duygusal anlamda hassassınız ve çevrenizden etkileniyorsunuz. Bugün hayatınızda yeni gelişmeler olabilir. Her zamankinden çok çalışabilirsiniz. Yeni bir proje üzerine çalışmalar yoğunlaşabilir. Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru olarak kullanıyorsunuz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizden çok farklı, farklı kültürlerden gelen ya da bambaşka düşünen kişilerle bir araya gelmeniz şaşırmanıza neden olabilir. Yapılacak bunca iş varken sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle hareket edip, zaman kaybetmemenizde fayda var. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere kullanabilirsiniz. Kolektif veya sosyal konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabileceğiniz zamanlar var. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Bugün tamamlanmasını istediğiniz konular gündeminizi etkileyecektir. Risk almak için acele etmeyin.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir araştırma veseçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkiniz her anlamda pozitif olacaktır. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.