Yay

Yay burcu yorum arşivi

23 May 2023 Yay burcu yorumu

Özgürlüğünüzü yansıtamadığınız işlerden çok çabuk sıkıldığınız kesin ve yaşam kriterlerinizi kendi şartlarınıza göre şekillendirmekten yanasınız. Bugün, bazı yeni tekliflerle karşı karşıya gelecek ve bazı ayrıntıları düşünmek zorunda kalacaksınız. Enerjinizin üstüne çıkacak bir performans sizden beklenebilir. Karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Günlük iş yaşamınızda kanıksadığınız bazı davranışlar, bugün alınmanıza neden olabilir. Oysa diğer günlerden farklı bir olay değil. Onunla küçük de olsa bazı anlaşmazlıklar yaşamanız gerekiyor. Eğer; biraz düşünürseniz, bu tür tartışmaların, onun adına haklı olduğunu görebilirsiniz. Gerçekten yorgun olabilirsiniz fakat bu durumunuzu abartılı bir şekilde çevrenize ifade etmenin bir anlamı yok. Bu şekilde itici oluyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz. Zira, bugünlerde sizi zafere taşıyacak ilişki ve iş birliklerine zaman ve yer ayırmanız gerekiyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı konularda yeni fikirlere açıksınız. Yabancılardan çok şey öğrenebilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz. Gücünüzünsizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizledikkat çekmeyi başaracaksınız. Sizi kıskananlar kişileri görmelikten gelmelisiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.