Yay

Yay burcu yorum arşivi

07 July 2023 Yay burcu yorumu

Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada arkadaşlarınız, kardeşleriniz, çocuklar veya sizi ziyaret edenlerle ilgilenmek durumunda kaldığınız için planlarınızın aksadığını düşünebilirsiniz. Ancak kafanızı karıştıran durumlar olsa bile yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Böylece işlerinizi çok daha hızlı yapabilir ve dikkatinizi keyifli konulara odaklayabilirsiniz. Seyahatler, eğlenceli organizasyonlar ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız çalışmalar açısından verimli bir gün. Yeter ki, tartışmacı ve iddiacı bir tavır içine girmeyin ve yakınlarınızı ihmal etmeyin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın zamanınızı alabilecek, meşgul edebilecek durumlar olabilir. Bugün yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

5 TEMMUZ 2018 YAY BURCU YORUMU