Yay

Yay burcu yorum arşivi

28 August 2023 Yay burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ancak kaygılardan uzaklaşmak için gayret göstermelisiniz. Yanılgılar ve yanıltıcı durumlar olabilir fakat olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz ve böylece sorunların kendiliğinden çözüldüğünü anlayabilirsiniz. Yanılgılar ve kayıplar olabilir fakat aynı zamanda kazançlarınızın da olduğu bir dönemdesiniz. Farklı ortamlar, yeni çevreler ve özellikle yaşam felsefesi sizden daha farklı olan kişiler ile karşılaşmaktan memnuniyet duyacaksınız. Çevreniz genişliyor ve iyimserliğiniz artıyor. Böylece sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak.

Yay burcunun bugün genel durumu

Size üzüntü veren bir durumdan kurtulacaksınız. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda bazı konularda daha fazla farkındalık içinde olabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı ile alakalı konular gündeminize gelebilir. Duygusal dalgalanmalara açıksınız. Karar vermek için uygun bir gün olmayabilir. İçinize dönüp sakin kalmaya çalışacağınız bir zaman. Uzaklar ve yabancılardan gelen haberler önemli olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya aile konularınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu haftabaşı Mars düzelecek ve enerjinizi doğru kullanmaktan kaynaklı olarak rahatlayacaksınız. Maddi konularda, sahip olduğunuz değerlerde daha kontrollü ve istikrarlı hareket edebilirsiniz.