Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

08 Ağustos 2020 Yengeç burcu yorumu

Yenilikler sizi rahatsız etse bile aynı zamanda harekete geçirici olacak. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret göstereceksiniz ve disipline olacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile çalışmalarınızı başarılı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Öğleden sonra haliniz değişiyor. Duygularınız derinleşebilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle çocukluk günleriniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Veya eviniz veya iş yerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında karşınıza çıkan objeler, resimler bilinçaltınızı uyandırabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizdeki kişilerin hoş sürprizleri ile karşılaşacağınız, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal faaliyetler, kısa gezmeler, arkadaş grubuyla yenecek bir akşam yemeği ana konular olabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün alacağınız bazı gayrı resmi duyumlar, sizi oldukça keyiflendirebilir. Önemli bir hedefe yaklaştığınızı görmeye başlayabilirsiniz. Artık faaliyetlerinizi yoğunlaştırmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev ve ailevi işlere odaklanmak durumundasınız. Aynı zamanda evde yapacak çok iş de bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etmek için çevrenizdekileri şaşırtacak yollara başvurabiliyorsunuz. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor. Sorumluluklarınız artmaya başladı.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşlerinizi sıkı tutmaya çalışın. Düşünceleriniz çok net olmayacak. Bugün, dış koşullar tarafından engellenebilirsiniz. İş konusunda ve iletişime yönelik alanlarda önemli kararlar almamalısınız. Zira kolay yanılmaya meyilli olacaksınız.