Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2020 Yengeç burcu yorumu

Yaşam enerjiniz yükseliyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik dolaştığınız yerler ve karşılaştığınız kişiler hayal gücünüzü uyandıracak ve idealleriniz değişecek. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve en derin duygularınız açığa çıkabilir. Ancak dirayetli ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Yakınlarınızın ziyaretine gidebilir, sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizdeki kişilerin hoş sürprizleri ile karşılaşacağınız, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal faaliyetler, kısa gezmeler, arkadaş grubuyla yenecek bir akşam yemeği ana konular olabilirler.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün alacağınız bazı gayrı resmi duyumlar, sizi oldukça keyiflendirebilir. Önemli bir hedefe yaklaştığınızı görmeye başlayabilirsiniz. Artık faaliyetlerinizi yoğunlaştırmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz insanlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlere yön vermek iyi olacaktır. Sezgilerinizi kullanırsanız işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Eviniz için yapacağınız değişiklikler için uygun bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hep başkalarını düşünüyorsunuz. Açık sözlü oluşunuz sizi biraz otoriter yapıyor. İradenizi kullanmalısınız. Yaptığınız iyilikler bir anda yok olabilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda, sanata dayalı işlerinizde veya çocuk alanlarınızda maddi konularda dikkatli olun. Borsada yatırım yapıyorsanız gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin.