Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2020 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi enerjik ve istekli hissedeceksiniz. Bazı karışıklıklar olmuş olabilir veya gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı yönde olabilir ve bunun gerilimini hissetmiş olabilirsiniz. Bugün projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sabırsızlık hissedeceksiniz. Fakat aklınız ile gerilimli duygularınızı yatıştırmayı başaracaksınız. Sabırlı ve dirayetli tavırlarınız ile büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve güçlü kişileri karşınıza almayın. Meydana gelen olaylar sizi zorluyor olabilir fakat bunun sonucunda hayata bakış açınız değişiyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, birçok amaçla çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunabilir, insan gruplarının arasına karışabilirsiniz. Kalabalık gruplar arasında kendinizi iyi hissedecek, olumlu iletişimlerde bulunacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızla bağlantılı sosyal ortamlarda fırsatlar çıkabilir. Eski müşterilerle birlikte olma ve yeni projeleri konuşma şansını yakalayabilirsiniz. Bu kişiler sizi, yeni insanlarla da tanıştırabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içindeki yanlış anlamalar sizi zor durumlara sokabilir. Çocuklarınızla ilgili mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili ani kararlar vermeyin. Tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde yalnız kalmak size iyi gelebilir. İçsel hesaplaşma yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç sizinle olacak.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün insanlara ışığınızı ve enerjinizi gökyüzünün de desteği ile en yüksek derecede aktarıyor, bulunduğunuz her ortamda size verilen şansı fark ediyor olacaksınız. Özellikle aşk hayatınız ve flörtler başta olmak üzere ikili ilişkilerinizde sıcak, sevgi dolu ve olumlu yaklaşımlarınızla çözemeyeceğiniz bir sorun bulunmuyor. Bugün kendiniz için bir niyette bulunmayı tercih etmelisiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa işlerinizde biraz daha uzlaş- macı olmalısınız. İş hayatınızdan alacağınız keyif fazla olacak. Bugün, sevdiğiniz insanla toplum önünde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin.