Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

21 Eylül 2020 Yengeç burcu yorumu

İdealler ve güzel hayaller ile güne başlayacaksınız. Alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Fakat zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve dikkatinizi çok çeşitli konulara yönelteceksiniz. Ancak dikkatinizi fazla dağıtmasanız iyi olacak. Sürprizler ve önceden hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir. Tartışmacı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Günün ilerleyen saatlerinde enerjiniz yükselecek ve kararlı davranacaksınız. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan ufak tefek detayları bir kenara bırakıp genel resmi görmeniz mümkün olacak. Gördüğünüzden de hoşnutluk duyacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan ufak tefek detayları bir kenara bırakıp genel resmi görmeniz mümkün olacak. Gördüğünüzden de hoşnutluk duyacaksınız.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili konularda otorite sahibi kişilerden destek alabilirsiniz. Ortaklı konularda tekrar düzenlemeniz gereken koşullar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarının katılımları olabilir. İşleri yenide hareketlendirmeniz gerekebilir. İletişimle ilgili konular sizi biraz hassas kılabilir. Kardeşlerinize zaman ayırın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Beklediğiniz kişiden destek gelmemesine rağmen şanslı bir gündesiniz. Ummadığınız birinden alacağınız destek sizi heyecanlandıracak. Planlarınızı ertelemeyin.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarınız devrede olacak. Katılacağınız bir davette, diğer insanlarla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Bu aralar biraz daha sosyalleşmeye özen göstermelisiniz.