Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

01 Ekim 2020 Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacak ve yakınlarınızla ilgileneceksiniz. Yapılması gereken işler ile ilgili görüşeceğiniz kişiler sizden daha farklı görüş ve düşünceye sahip olsa bile onlara saygılı davranacak ve böylece beklediğiniz desteği alacaksınız. İşlerinizi planlarken alacağınız bazı haberler planlarınızda küçük değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Bu durum kafanızın dağılmasına neden olsa bile haberleşme trafiğinin yoğun olması duygularınızı ve düşüncelerinizi harekete geçirecek. Olayları bütün detayları ile gözden geçirebilir, anneniz ve anneniz kadar yakın hissettiğiniz kişilere yardımcı olmak ve onların sorunlarıyla ilgilenmek için araştırmalar yapabilirsiniz.   []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Maaşınızı, gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Sonunda durulacaksınız. Geçmişteki kininizin üstesinden gelecek ve sonunda daha iyi yaşamak ve kendinizi sevgilinizin taleplerine daha büyük bir tutkuyla adamak için yeni ve beklenmedik fırsatlar yakalayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sağlık sorunları ile uğraşan her insanın derdine koşmayı ilke edindiniz. Sağlığınıza özen gösterseniz iyi olacak. Kendinizi ihmal ederek çok kötü besleniyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle son derece keyifli paylaşımlar içinde olacaksınız. İletişiminizde nazik, sevgi dolu ve bağışlayıcısınız. Bugüne dek olan olaylar için yeni bir adım atıp, daha sevgi dolu bir yerden bakarak bağışlama yoluna gidebilirsiniz. Son derece verimli iletişim, kısa seyahatler, geziler ve sevdiklerinizle keyifli paylaşımlarda olduğunuz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızdaki ilişkilerinizde her eye tek bir açıdan bakmamaya özen göstermelisiniz. Bugün aklınız çözüme yönelik çalışabilir. İş hayatınızdaki önemli değişimler parasal olarak işinize yarayacak ve sizi rahatlatacak.