Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

11 Ekim 2020 Yengeç burcu yorumu

İletişim araçları ve organizasyonlar ile ilgili yenilikler ilginizi çekecek. Bu arada meydana gelen olaylar fikirlerinizin değişmesine yardımcı olacak. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınmalısınız. Ani değişikliklerden ve karşılaştığınız güçlü kişilerden rahatsız olabilirsiniz. Fakat mantıklı ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Çok büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve saygın çevrelerin davetinden keyif alabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin ve patronlarınızın desteğini alacaksınız. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin desteği ile bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yargı organları ve adalet sistemi ile ilgilenebilir, olayları farklı yorumlayabilirsiniz.  []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Şans sizin yanınızda! Elinizden geldiğince çalışmanız için size yeni fırsatlar, yeni bir enerji sağlayacak ve isteğinizi artıracak. Kafanızı toparlayın ve konsantre olun. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. Kendi uzmanlık alanlarında olmasa da, iş arayan gençlerin karşısına çok cazip bir fırsat çıkabilir.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ortaklı konular sizi biraz endişelendirebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni temeller atmak isteyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlandığınızı hissedebilirsiniz. Finansal konularda dikkat etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Banka işlerinizi toparlamak için uygun bir gün. Gün içinde ticari konular gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aile içindeki dertlerinizi partnerinize yansıtmanız pek doğru sayılmaz. Öncelikle sevgi ve saygı gibi değerleri düşünmelisiniz. Aklınız başında olmalı ki sizden sıkılmasın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızda, sevdiklerinizle ve paylaşım içinde olduklarınızla iletişiminiz artabilir. Ailenizin geleceği için planlar yapabilir, kendi kişisel deneyimlerinizden faydalanabilirsiniz.