Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

01 Kasım 2020 Yengeç burcu yorumu

[]

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Bugün kendinizi çok rahat ifade edemeyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak için zaman harcayabilirsiniz. Sevdikleriniz için harcama yapacağınız bir gündesiniz. Ticari konularda gerçekçi olmanızda fayda var. Kişisel konularda hassasiyetler oluşabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kaos... Kırılgansınız. İnsanlar sizi üzmemek adına özen gösteriyor. Partnerinizin ailesi bu nazınıza tahammül etmeyebilir.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün aşk hayatınızda, varsa çocuğunuzla olan duygusal paylaşımlarınızda içten ve derin duygular içinde olacaksınız. İş ortamınızdaki sorunlarınızı yeni yöntemlerle çözüme kavuşturmayı isteyebilirsiniz.