Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 Yengeç burcu yorumu

Bugün saygı duyduğunuz kişilerin hem önerilerini, hem de iltifatlarını alabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz fakat geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Ancak rahatsız edici düşünceler içine girmeyeceksiniz. Bütün dikkatinizi yapmak istediğiniz ciddi konulara odakladığınız halde bugün daha rahat ve keyif alacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler kurabilir, geleceğe yönelik yeni programlar yapabilirsiniz. Ancak harekete geçmek için acele etmeyeceksiniz. Zaten bugün yeni girişimlerde bulunmak için uygun zaman değil. Bugün farklı felsefeleri gözden geçirme zamanı. Evren sizi destekliyor. Bunun farkına varın ve olayları fazla zorlamayın. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İnsanlar sizin istediğinizden daha uzun sürede hareke geçiyor, bu yüzden kafanız karışabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çok inatçı davranacak ve bir arkadaşınızın tavsiyelerini dinlemekten kaçacaksınız. Bu arkadaşınız size yardımcı olmak istiyor ve en sonunda ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygularınızı daha güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Ancak aşk hayatınızda gizli kalan konular da gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İŞİNİZLE ilgili pozitif gelişmeler var. Sorumluluklarınıza olan bağlılığınız önemli noktalara gelmenizi sağlayacak. Sabırlı olun.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza ve ev düzeninize karşı yerine getireceğiniz işler karşınıza gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirme isteğiniz yüksek. Bugün çocuğunuzla daha fazla vakit geçireceksiniz.26 KASIM 2016 YENGEÇ BURCU YORUMUKariyerinize yönelik adımlarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli görüşmeler devrede olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana olan duygularınız güçlü akacak.25 KASIM 2016 YENGEÇ BURCU YORUMUTutkularınız yüksek çalışacak. Sevdiğiniz insanı sahiplenmek, manipüle etmek, güçlü duygularla sevginizi göstermek zaman zaman sizi zorlayabilir.