Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

19 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Özellikle sabaha karşı gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal ve hassas olacağınız bir gün.Ancak duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Beklentilerinizin oluşturduğu gerilimi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Seyahat programları yapabilirsiniz ve büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Ancak sorunların üzerine gitmeyin ve makul olmaya özen gösterin. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Düşünmeden hareket edeceksiniz; duygularınızın esiri olmamaya çalışın, hata yapmak ya da sonuçlarını ödemekten kaçınmak için dikkatli davranın. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel konularda daha sakin olmaya bakmalısınız. Kimi zaman kriz çıkaran bir konunun çözülmesi gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşlerinizdeki durgunluk sizi sıkabilir. Bekleyen ödemeleriniz sorun çıkarabilir. Kendinizi yeni ayın ışıltısına bırakın her şey düzelecektir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı konularda anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Gece hayal gücünüz yüksek çalışacak, telefonda verdiğiniz randevuları not edin.