Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

30 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayacaksınız. Meydana gelen olaylar ile istekleriniz çok farklı olabilir. Sevdiğinize isteklerinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz veya düşünceleriniz derinleşmiş olabilir. Duygusal karmaşadan uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Aslında sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Hem de içinizden yükselen kuvvetli arzulara ve beklentilerinize rağmen duygularınızı denetleyebilirsiniz. Şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Seyahatler ve yolculuk projeleri keyfinizi yerine getirebilir. Saygın kişiler sizi destekliyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki hassasiyetler sizi zorlayabilir. Tartışmalara açık bir gündesiniz. Ticari atılımlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başkalarına karşı devamlı açık ve dürüst olun. Bu arada dostluklarınız uzun soluklu olacak. Ama rüzgar sizden yana olmayabilir siz yine de dikkat edin.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızla, evliliğinizle, ilişkilerinizle ilgili başlangıçlar yapmaktan kaçının. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için enerji harcayın.