Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

23 Ocak 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Ancak beklentileriniz güçlü ve isteğiniz yüksek. Ayrıca başarılı olacağınıza dair bilincinizin derinliklerinden yükselen iyimser duygular sizi pozitif etkileyecek ve gelişmeler çok yavaş olsa bile şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve sevdiklerinizin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Size adil davranmayan birine karşı mücadele etmeye çalışın ve kaba yorumlar karşısında gözünüz korkmasın. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında duygusal alanda daha kararlı olabilirsiniz. Öğle sonrasında eve yönelik güzel işlerle ilgilenmeniz mümkün.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

UZUN süredir sesini duymadığınız bir yakınınızdan sürpriz haberler almak sizi hem çok şaşırtacak hem de yüzünüzün güldürecek.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda bir karar vermek veya alınmış bir kararı aile büyüklerinizle ya da sevdiklerinizle paylaşmak ön planda olacak. Bazı alışkanlıklarınızı yeniden yapılandırmak istiyorsunuz. Kendinizi değiştirmeyi kafanıza koymuş durumdasınız.