Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

06 Şubat 2021 Yengeç burcu yorumu

Biraz gergin ve rahatsızlık hissederek güne başlayabilirsiniz. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir fakat aslında verimli bir gün geçirmeniz mümkün. Özellikle yabancılarla yapacağınız görüşmeler ve toplantılar keyifli geçecek. Bu arada abartılı davranmayın ve ayrıntılarla çok fazla oyalanmayın. Günün ilk saatlerini tembellik ederek geçirmeyin ve çok fazla kendinizle meşgul olmayın. Yoksa karşınıza çıkan fırsatlar kaçabilir. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Mistik konular ve hayal gücünüzü uyandıran film ve kitaplar ilginizi çekiyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Sevgilinizin samimiyetiyle ilgili bazı şüpheleriniz olacak ve size ne kadar sadık olduğunu görmek için ona bir tuzak kurmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ihmal ettiğiniz konular nedeniyle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan koşullar oluşabilir. Kendinizi stres altında hissedebilirsiniz. Finansal konularda kafanızı kurcalayan durumlar gündeme gelebilir. İlgilendiğiniz konularda ani değişiklikler olabilir. Özgür olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizin her zaman kabul görmesini bekliyorsunuz. Ortak karar almak bugünlerde şartlarınıza daha uygun. Özel hayatınızda ise şımartılmak hoşunuza gidiyor.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yeni haftaya iyi hazırlanmak için sizi güçlendirecek huzurlu ortamları tercih etmelisiniz. İş sorumluluklarınızı gözünüzde büyütmeyin.