Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 Mart 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün huzursuz ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak yaratıcı fikirler dikkatinizi çekecek ve olaylara daha farklı açılardan bakmayı başaracaksınız. Daha doğrusu meydana gelen olaylar bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir ve böylece yaşam felsefeniz değişebilir. Daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar şimdi sizin için önem kazanabilir. Ancak fazla derinleşmeyin ve olayları sorgularken detaylara takılı kalmayın. Sezgilerinize güvenin ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Aslında sabırlı ve dirayetli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İş yerinde kötü ve gergin bir ortam olduğunu farkedeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında gelecek projeler ve maddi konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Öğle sonrasında psikolojik açıdan daha hassas olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Evinizdeki değişiklikler hoşunuza gidiyor. Bugünlerde her alışverişinizi eviniz için yapmaktan memnunsunuz. Bu enerji ruhunuza ferahlık saçıyor. Bu arada iş hayatınızda olur olmaz her şeyde olumsuzluk arıyorsunuz. Başka insanların huzurunu kaçırabilirsiniz. Kendi işlerinizle ilgilenin çünkü yoğun bir gündeminiz olacak.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki değişimler ve toplum içinde yaşanan olaylar, ailenize kolay tepki vermenize neden olabilir. Kendi aileniz ile eşinizin ailesi arasındaki diplomasiyi göz ardı etmemelisiniz.