Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Yengeç burcu yorumu

İş veya bir arkadaşınızın size ihtiyacı olduğu için onların ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahatin amacı ne olursa olsun biraz heyecan ve huzursuzluk duyabilirsiniz fakat yolculuklar sizin için rahatlatıcı oluyor. Fakat yolculuk sırasında karşılaşacağınız kişiler hayata ve olaylara bakış açınızı değiştirmenize neden olabilirler. Bugün daha iyimser ve anlayışlı olacaksınız. Böylece yapmanız gereken işleri daha kolay yapabilirsiniz. Bu arada yaşantısında değişiklik yapmak isteyenler, ilginç fırsatlar ile karşılaşabilirler. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Zorluklarla karşılaşacaksınız ve bunlar da sizin unutkanlığınızdan kaynaklanıyor. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve düzenli kontroller yapın. Çok benmerkezci davranacaksınız ve bu da sevgilinizi rahatsız edecek, birlikteliğinizi zorlayacak. Yıldızlar bu sorunu romantik bir yemek eşliğinde çözmenizi öneriyor.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlıklar ve ortaklaşa konularda daha hareketli olabilirsiniz. Ancak aşırı alınganlıklardan kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aile içindeki dertlerinizi partnerinize yansıtmanız pek doğru sayılmaz. Öncelikle sevgi ve saygı gibi değerleri düşünmelisiniz. Aklınız başında olmalı ki sizden sıkılmasın.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Akşam saatlerinde oluşan dolunay, yakın çevreniz ve komşularınızla ilgili olayları hayatınıza taşıyacak. İlginizin daha çok uzak ortamlarda olduğu bu dönemde, yakın çevrenize odaklanabilirsiniz. Düşünceleriniz karışık olabilir.