Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

26 Mart 2021 Yengeç burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayabilirsiniz ve sabah saatlerinde ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Sabırsızlık ve gerilim hissedebilirsiniz fakat sabırlı ve dirayetli davranmayı başarabilirsiniz. İtiraz ettiğiniz konu hakkında davranışlarınızı değiştirebilir ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız bazı olaylar, huzursuzluk ve gerilim hissetmenize neden olabilir ancak sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. Hemen telaşlanmayın. Yolculuk yapmak ve seyahat projeleri sizi rahatlatacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinize çok odaklayamasanız da başkalarından yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Hedefsiz hareket etmek zor gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olaylara duygusal yaklaşıp, alınganlık yapabilirsiniz. Gerçek ile hayali ayırt edin. Sevgi anlayışınız çok farklı. Size verilen değeri yanlış anlıyorsunuz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla sıkıntılarınızı konuşmak için uygun bir gün olacak. Bugün, iş hayatınızın size ağır gelen sorumluluklarını sosyalleşerek ve gezerek geride bırakabilirsiniz.