Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 Nisan 2021 Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hayal gücü gerektiren konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Ani değişiklikler karşısında duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız ve sevdiklerinizin desteği ile olaylara daha farklı açılardan bakmayı başaracaksınız. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve hem olaylara, hem de karşılaştığınız kişilere daha detaylı bakabilirsiniz. Ancak tespit ettiğiniz detaylara takılı kalmayın ve fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Sevgilinizle vakit geçireceğiniz için canınız hiç sıkılmayacak ve bu dönem romantik ve yoğun duygularla geçecek.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün harcamalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Parasal kaynaklarınızla ilgili teknik konular ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yaratıcılığınızı katabilirsiniz. İşlerinizi yetenekleriniz sayesinde büyütebilirsiniz. İşlerinizde aldığınız yardımlar sizi zorlayabilir. Tartışmacı bir tutum izlememenizde fayda var. Gün içinde değişiklikler olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Üzüntüleri unutmaya çalışıyor, kendinize yeni uğraşılar buluyorsunuz. Devam ederseniz bu sizin için iyi. Aşık olduğunuz kişi sizi izliyor bilmelisiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki kararlarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Birkaç ay boyunca iş hayatınızda yaptıklarınızın desteklenmediğini görebilirsiniz.