Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

30 Nisan 2021 Yengeç burcu yorumu

Önemsediğiniz işler ile ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Derin duygulardan uzaklaşacak ve geleceğe yönelik isteklerinize odaklanacaksınız. Patronlar, önemsediğiniz büyükleriniz ve ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceğiniz bir gün... Ciddi ve kararlı tavırlarınız ile büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Ayrıca beklediğiniz desteği alabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat olaylara bakış açınız değişiyor ve geleceğe yönelik daha ciddi ve kararlı bir tavır içine giriyorsunuz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken duygusal açıdan bağlı olduğunuz konularda fazla dalgalı olabilirsiniz. Ailevi konular da daha çok dikkat çekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşırı stres yaparak sadece kendinizle savaşırsınız. Stresli ortamlarda bulunmamanızda fayda var. Pozitif dostlarınız arasında bulunmak sağlığınıza da fayda sağlayacak.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde, kendi isteklerinizi devreye sokacaksınız. Hızlı akan bir sosyal çevre ağınız var. Bugün duyacaklarınız sizi çok mutlu edebilir. Birden fazla işle ilgilenmek gün içindeki hareketliliğinizi artıracak. Karşılaşacağınız olaylarda mantığınızı iyi kullanmaya dikkat edin.