Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

22 Mayıs 2021 Yengeç burcu yorumu

Gördüğünüz rüyalar ilham verici olabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. İdealleriniz ve istekleriniz değişiyor. Elbette başa çıkmanız pek kolay değil. Fakat şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve karşılaştığınız iyimser kişiler ve aile büyüklerinin önerileri sayesinde bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve daha iyimser bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Radikal değişiklikler zamanı... Evlilik, ortaklık ve benzeri konulara yönelik daha olumlu bir bakış açısını uyandıran değişikler olabilir. Sorunları büyütmeyin ve güç mücadelesi yapmak yerine gelişmeleri bekleyin. Ani değişiklikler olabilir...

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Hiç kimsenin gözünüzü korkutmasına izin vermeyeceksiniz. Sizden faydalanan birine karşı yapıcı bir tavra sahip olacaksınız ve rollerinin farkında olacaksınız. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için yorulabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. İlişkiniz için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Yıpratıcı koşullar söz konusu. Yaratıcı olduğunuz konularda gelişmeler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda güçlü kişilerden faydalanabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hiç bir detayı gözünüzden kaçırmıyorsunuz. İş konusunda olan titizliğiniz harika ancak dostlarınıza bu davranış tarzınız ters gelebilir. Özenli olmak adına abartmayın.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız ortamlarda kuracağınız birtakım doğru ilişkilerle bu hafta başı yolunuzda ilerleyeceksiniz. Bir yandan da etrafınıza karşı sabırsız ve sıkılgan davranmanız mümkün. Çevrenize karşı istikrarlı olmaya özen gösterin.