Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

26 Mayıs 2021 Yengeç burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve bazı kaygılar duyabilirsiniz fakat sabırlı davranacaksınız. Kıskançlık benzeri duygularınızı denetlemek için gayret göstereceksiniz. İstekleriniz artmış olabilir. Ancak yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Bu arada sezgileriniz ve hayal gücünüz yükseliyor. İçinizden yükselen sese kulak verin ve sezgilerinize güvenin. Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ilginizi çekecek. Hayal gücünüzü yaratıcı yönde kullanabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İş konusunda çok mutlu olmayacaksınız, alıngan ve huysuz davranacaksınız. Yıldızlar daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyor. Ay, son zamanlarda kritik bir döneme giren ilişkinizi rahatlatacak. Epey inisiyatif alacaksınız ve partnerinize karşı çok nazik davranacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlamalar içinde olabilirsiniz. Beklentide olduğunuz konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda netleşmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısı keyfinizi kaçıran olaylar olabilir. Başlatmak istediğiniz konuları sonlandırmakta zorlanabilirsiniz. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizden olumsuz tepkiler alıyorsunuz. Kendinizi sorgulamayı bilmelisiniz. Sürekli ben merkezci oluşunuz diğer insanları bıktırıyor. Bu aralar fazla stres yaşıyorsunuz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu yeniay döneminde önemli kararlardan ve başlangıçlardan kaçınarak planlarınızı oluşturun. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Toplum önü ilişkilerinizi ve sevdiğiniz kişinin ailesiyle arasındaki sıkıntıları iyi idare etmeniz gerekebilir.