Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

02 Haziran 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve büyüklerinizin desteğini alacaksınız. Her zaman olduğundan daha sabırlı ve dirayetli davranacağınız bir dönemdesiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelik inancınız yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde bazı karışıklıklar olsa bile gelenekçi ve dirayetli davranarak olayları denetleyebilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız artabilir ve yaratıcı kişiler dikkatinizi çekebilir. Ancak eski bilgiler ve önemsediğiniz kişiler sayesinde tutarlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizin sizi yönlendirmeye vakti olmayacağından işlerinizi kendi başınıza yürüteceksiniz. Ama bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacak. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konularla ilgili zorlanabilirsiniz. Mücadelesini verdiğiniz konuyu algılamakta zorlanabilirsiniz. Ticari konularda emek harcamanız gerekebilir. Kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Bazı işlerinizi ertelemek isteyebilirsiniz. Duygusal konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz biri zarar gördüğünde ona kendini iyi hissettirmek için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz. Çok şefkatlisiniz ancak kavgaların ortasında kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş bağlantılarınızda harekete geçirici etkiler altındasınız. Bağlantılarınızı sağlam noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeme gelecek.