Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

14 Haziran 2021 Yengeç burcu yorumu

Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz. Kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve gençler ile iletişiminiz her zaman olduğundan daha derin olabilir ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eşyaların yerini değiştirebilir, dolaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Böylece düşüncelerinizi de düzenlemeniz mümkün. Eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler size eski fikirlerinizi hatırlatacak. Hatta çocukken yaşadığınız evi ve arkadaşlarınızı hatırlayabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Mantıklı ve ileri görüşlü olacaksınız. Yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bu da günlük yaşamınızın monotonluğunu aşmanıza yardımcı olacak. Yeni tanıştığınız bir kişiye yoğun ilgi duyacaksınız; kendinizi ona kaptıracaksınız; fakat partnerinizi kıskandırmaya çalışmayın!

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hayatınızla ilgili sizi endişelendiren konular gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde ortaklı konularda karar vermek isteyebilirsiniz. Finansal konularda gelişime açıksınız. Kriz yaratan konulara karşı sakin kalmanızda fayda var. Güçlü iletişiminizle olayları daha rahat organize edebileceksiniz. Ticari konular gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Bilim... Çevrenizdeki insanlar sayı olarak az da olsa yakın arkadaş çevreniz bir hayli kafanıza yatkın. Sizleriyönlendirmeyeçalışmadıkları sürecesohbetlerdenkeyifalacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri planda durduğunuz işlerinizde ve aile hayatınızda fırsatlarınız olabilir. Yuvanızla ilgili konularda güzel konuşmalar içine girebilirsiniz ama sonuca varmaktan kaçının, gerçekçi olun.