Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

29 Haziran 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve hayal gücünüz harekete geçebilir. Sezgilerinize güvenin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Anneniz, eviniz ve çocukluk günlerinde yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak alacağınız davetler ve karşılaştığınız kişiler sizi harekete geçirecek. Ayrıca hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Hem bilinçaltı yolculuklar, hem de bilinç düzeyinde yaşadığınız olaylar isteklerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Olayları ve kendinizi fazla zorlamayın.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. İlişkinizi tazelemek ve gelecek için güvenli temeller oluşturmak isteyeceksiniz. Tarihler belirlemek için gayret gösterecek ve onlara uymaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir fakat işlerin akışında yavaşlama yaşanabilir. Yakın çevrenizle ilgili değişiklikler sizi yorabilir. Ticari görüşmeler veya sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Finansal konularda genişlemeler olabilir. Ortaklıklarınıza özen gösterin. Harcamalarınızı düzenlemeye çalışın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni bir ilişkiye başlayan Yengeçler ağır adımlarla hareket etmelisiniz. Kendinize ait iyi kötü ne varsa anlatın. Sakladığınız her şey sorun çıkarabilir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Söylemlerinizde sert çıkışlar ve anlık tepkiler söz konusu olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla anlaşmanız zor görünüyor. Aşırı tepkilerden kaçınmalısınız.27 HAZİRAN YENGEÇ BURCU YORUMU