Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

03 Temmuz 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve istekleriniz ile ilgili hayaller kuracaksınız. İstemediğiniz koşulları değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ancak sabırlı davranmayı başaracaksınız. Güçlü kişiler ile mücadele etmeseniz iyi olacak. Fizik gücünüzü ve yapabileceklerinizi test etmekten vazgeçip artık davranışlarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Bu arada radikal değişiklikler yapmak isteyenler, harekete geçebilir. Meydana gelen olaylar sizi zorluyor olabilir fakat bugün büyüdüğünüzü hissedeceksiniz. Böylece zorluklar ile başa çıkabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Partnerinizin taleplerine karşı çok duyarlı ve düşünceli davranacaksınız, bu da herhangi bir problemle karşılaştığınızda tam bir esneklik sergilemenizi sağlayacak.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz kişilerle zaman geçirebilirsiniz. İşlerinizle ilgili planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zevk aldığınız şeyler için para harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerin üzerine gidip, sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parlak bir gün. Işığınız herkesi çok etkiliyor. Hiç olmadığınız kadar popüler olacaksınız. İnsanlar sizinle takılmaktan zevk alıyor. Kişiliğinizin bugün farkına varacaksınız. Hediyelere hazırlıklı olun.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız, yaratıcılığa dayalı işleriniz ve çocuk alanlarınız aktif olmaya başlıyor. Parasal konularda dikkatli olun. Gerçekçilikten uzaklaşmamalısınız.