Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

09 Ağustos 2021 Yengeç burcu yorumu

Yenilikler sizi rahatsız etse bile aynı zamanda harekete geçirici olacak. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret göstereceksiniz ve disipline olacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile çalışmalarınızı başarılı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Öğleden sonra haliniz değişiyor. Duygularınız derinleşebilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle çocukluk günleriniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Veya eviniz veya iş yerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında karşınıza çıkan objeler, resimler bilinçaltınızı uyandırabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Bugün çok tutkulu olacaksınız. Bekarsanız, yalnızca bir bakışınızla bir kişiyi tavlayacaksınız; eğer ilişkiniz varsa çok tutkulu bir gece sizi bekliyor.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşlerinizde mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla güç kazanmaya çalışabilirsiniz. Finansal işlerinizi revize etmek isteyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlara karşı sorumluluğunuz artabilir. Gün içinde banka işlerinizi halledebilirsiniz. Duygusal olarak etkilendiğiniz konular sizi zorlayabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Dünya... Bugün sevdiklerinize pek görünmek istemiyor gibisiniz. Çünkü bedensel yorgunluğunuz yüzünüze vurduğu için onları üzmek istemiyorsunuz. Duygularınız yoğun.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenizin harcamaları ve parasal konularına yardım etmek kendinizi iyi hissettirebilir. Yine de kafanızdaki hesabı tutturmak kolay olmayacak. Para işlerinizde tahminlerden kaçının.