Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2021 Yengeç burcu yorumu

Gelişmeler keyfinizi yerine getirecek ve kendinizden memnuniyet duyacaksınız. Yeni sorumluluklar alabilir ve atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada sezgileriniz artıyor ve karşılaşmış olduğunuz zorluklar ile başa çıkmanız kolaylaşıyor. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilir ve fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Özellikle sizi heyecanlandıran gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde ani heyecanlar yaşayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. En derin arzularınız ortaya çıkacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Görüşlerinizi ifade edemeyeceksiniz ve bu da sizi olmanızı istenilenin tam tersi yapacak. Yıldızlar yan çizmeniz yüzünden, ilişkinizde dengesiz bir döneme gireceğinize işaret ediyor. Birbirinize karşı sorumluluk duygusundan yoksunsunuz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayata daha pozitif ve akıcı bakabileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız kalmak istemeyeceksiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbi boş Yengeçler karşı cinsin beğenileri ile güne başlayacak. Bu enerji gün boyu sürecek. Uzun süren ilişkilerinizde zorlanmalar ve kırıcı durumlar var.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para evinize giren Venüs size kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta para konularında şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Güzel eşyalara olan düşkünlüğünüz artabilir.