Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

06 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve ne kadar sabırlı olduğunuzu anlayacak ve kendinizi takdir edeceksiniz. Öğlene doğru dikkatinizi yapmanız gereken işlere yöneltebilirsiniz ve enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için kararlı ve istekli olacaksınız. Böylece yapmanız gereken işleri kolay yapacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız artacak. Geleceğe yönelik yeni hayalleriniz ve idealleriniz olabilir. Mistik konular, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalara ilgi duyabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. İki konu arasında kalabilirsiniz. Duygusal olarak keyifli süreçler yaşanabilir. Zihinsel olarak kendinizi daha güçlü ve yeterli hissedebilirsiniz. İşleri düzene koymak için daha fazla şey öğrenmeniz gerekebilir. Eksiklerinizi tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

DÜNE göre daha sakin ve kararlı olacağınız bir gün. Aşk konusunda şu ana kadar göremediğiniz bir ayrıntıyı görmenizi sağlayacak bu.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iletişiminizde daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor. Kafanız karışık olabilir. Önemli iş konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira bugün kolay etkilenmelere açık olacaksınız.