Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

16 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Uzun zamandır ertelediğiniz ufak tefek işleri, dosya veya dolap düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu arada tamirat gerektiren işler çıkabilir veya ufak el aletleri bozulabilir ve bütün bunlar kafanızın karışmasına neden olabilir. Faturalar, evraklar ve dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Sevdiklerinizin ilgisi ve yardımları moralinizi yükseltecek ve böylece kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşıp keyif aldığınız işler ile ilgileneceksiniz. Yaptığınız araştırmalar ve aldığınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir ve fikirleriniz değişebilir. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve tartışmalardan uzak durun.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz insanlara zaman ayırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. İşlerinizi ilerletmek için olumlu gelişmeler olabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BAZI konularda oldukça vakit kaybediyorsunuz. Herşeyi son ana, son güne bırakmaktan vazgeçin. Şimdilik ise şans yanınızda.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygularınızı yönlendirmekte biraz zorlanabilirsiniz. Parasal konularda hayat karşınıza güzel seçenekler çıkarabilir. Hayattan alacağınız keyfi artıracak dileklerde bulunacaksınız.