Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

24 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Dedikodular yıpratıcı olabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve ani tepkiler gösterebilirsiniz. Güçlü ve zengin kişiler ve üst düzey yöneticiler ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz fakat öğlene doğru gerilim hissedebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve tarzınızı değiştirmek için gayret gösterin. Başkalarını değiştirmek için zorlamak yerine dikkatinizi kendinize yöneltin ve kendi değişiminizi gerçekleştirin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Firmanızdaki birinin kötü bir davranışından sizi koruyacak olan bağımsız bir çalışana güven duyabilirsiniz. Kaygılarınızı içinize atmayın; birilerine anlatmaya çalışın. Aksi taktirde kötü bir ruh hali bütün gününüzü mahvedebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hareketsiz kalmayacağınız günlerdesiniz. Yolculuklar, yeni keşifler için uygun koşullar var. Daha şanslısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sinir sisteminiz çok fazla yıpranmış. İyi söyleyenleri dahi yanlış anlıyorsunuz. Özel yaşamınızı iş yaşamınıza karıştırmamanız öneriliyor. Peşin hükümlü olmadan dinlemek sizin için en hayırlı yol. Planlarınızı sıralı gerçekleştirin.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailenizle ilgili konulara kafa patlatmak ve denge sağlamak önemli. Yine de hem mantığınız, hem duygularınız bugün doğru çalışacak. Özel hayatınızda iletişiminiz sizi canlı tutabilir.