Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 Ekim 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen değişim arzularının zorlayıcı etkisi ile başa çıkabilir ve moralinizi bozan konulara daha başka açılardan bakabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana geliyor. Farklı bakış açısına sahip kişilerden rahatsız olabilirsiniz fakat sürpriz karşılaşmalar sizi etkileyecek ve duygularınızı değiştirecek. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yıldızlar lehinize işleyecek; önemli insanlarla tanışacak, olumlu kararlar verecek ve hayatınızda gelişmeler yaratacaksanız. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Olaylara karşı ani tepkiler geliştirmeniz söz konusu. Gün içinde yeni konularla ilgilenmek için fırsat yaratabilirsiniz. İlgi alanlarınız değişebilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Fikirsel düzeyde para işleriyle uğraşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün tutuculuktan uzak olup sıra dışı yeniliklerle ilgilenme eğilimine girebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenin. Bunlar düşünce ve hareket şeklinizi geliştirmenizi sağlayacak.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkide olduğunuz insanlarla ortaklaşa planlarla ve fikirlerle hareket etmek sizi mutlu kılabilir. Duygularınızı pratik bir şekilde ele alacaksınız. Biraz soğukkanlı olmak çok işinize yarayabilir.