Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

08 Kasım 2021 Yengeç burcu yorumu

Çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat sizin de ona karşı daha ilgili olmanız gerekiyor. Çılgınlık sayılabilecek istekleriniz olabilir. Çok farklı çevrelere girebilir, ilginç kişiler tanıyabilirsiniz. Ayrıca saygın kişilerden oluşan büyük cemiyetlerin içine girmek istiyorsunuz ve beklediğiniz fırsat karşınıza çıkacak. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle hanımlar ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizde aksamalar olabilir. Evraklarınızı toparlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bürokratik kısıtlamalar olabilir. Üstlerinizle iletişimize dikkat etmelisiniz. Günün ikinci yarısında kendinize yönelebilirsiniz. Hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşkla, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. İlişkilerinizde yönlendirici ve kıskanç davranışlardan kaçınmalısınız.