Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

10 Mart 2022 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi daha kuvvetli ve istekli hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişilerin ilgisi ve desteği ile rahatlayabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Gerilim hissettiğiniz konu ile ilgili gelişmeleri akışına bırakın ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yöneltin. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzularınız olabilir ancak harekete geçme konusunda sabırlı olmanız gerekiyor. Özellikle güç mücadelesi gerektiren ortamlardan uzak durmalısınız. Ayrıca çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu arada gelişmeler yeni boyutlar kazanabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Eğer hala doğru insanla karşılaşmadıysanız, bu yeni imkanlar için mükemmel bir zaman. Uzun süreli bir ilişkiye başlayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki koşullarda değişiklikler olabilir. Kadınlarla ilgili konular stres yaratabilir. Sabah saatlerinde yeni kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda planladığınız alternatifler size iş yükü çıkarabilir. Öğle saatlerinde hızlı gelişen olaylara adapte olmalısınız. Keyif aldığınız işlere zaman ayırmaya çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşlerinizde yavaşlamalar yaşar ya da bazı engellere takılırsanız, hatalarınızı fark etmeye çalışın. Jüpiter tekrar düzeldiğinde artık her şeyi daha rahat görüyor olacaksınız.