Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

08 Nisan 2022 Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hayal gücü gerektiren konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Ani değişiklikler karşısında duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız ve sevdiklerinizin desteği ile olaylara daha farklı açılardan bakmayı başaracaksınız. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve hem olaylara, hem de karşılaştığınız kişilere daha detaylı bakabilirsiniz. Ancak tespit ettiğiniz detaylara takılı kalmayın ve fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcunda Mars ve Pluton’la birleşen Ay, özellikle ilişkilere ve ev hayatına stres getirmekte. Düşmanca duygulardan ve öfkeden uzak kalmaya çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızdan alacağınız güzel enerjilerle, özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Özel yaşantınızda daha sağduyulu olun.