Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

23 Mayıs 2022 Yengeç burcu yorumu

Gördüğünüz rüyalar ilham verici olabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. İdealleriniz ve istekleriniz değişiyor. Elbette başa çıkmanız pek kolay değil. Fakat şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve karşılaştığınız iyimser kişiler ve aile büyüklerinin önerileri sayesinde bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve daha iyimser bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Radikal değişiklikler zamanı... Evlilik, ortaklık ve benzeri konulara yönelik daha olumlu bir bakış açısını uyandıran değişikler olabilir. Sorunları büyütmeyin ve güç mücadelesi yapmak yerine gelişmeleri bekleyin. Ani değişiklikler olabilir...

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda, alacağınız desteklerle, daha hızlı ilerlediğinizi hissedebilirsiniz. Bugün duygusal açıdan içinize kapanık olabilirsiniz. Duygularınızı açığa çıkartmak istemeyebilirsiniz. Yaptığınız işlere odaklanabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarıyla ilgilenebilir, destek verebilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle sosyal faaliyetlerde bulanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş bağlantılarınızda harekete geçirici etkiler altında olabilirsiniz. Bağlantılarınızı sağlam ve kararlı noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeminizde olacak.