Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

30 Mayıs 2022 Yengeç burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün... Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Gün içinde duygularınız derinleşebilir fakat iyimser kişiler ve özellikle sizin saygı duyduğunuz kişilerin davranışları sizi de etkileyecek ve böylece içinizden yükselen gerilimli duygular böylece yatışacak. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak size iyi gelecek ve içinizden yükselen sert duyguların yumuşadığını hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınızın davetine gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşlerinizi toparlayabilmek için bir planlama yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğitim ve felsefe konuları ilginizi çekecektir. Bu konuda yapacağınız araştırmalardan keyif alırsınız. Farklı kültürlere içsel olarak merak duyabilirsiniz. Ailenizle ilgili geçmişe dair sohbetler sizi rahatsız edebilir. Arkadaşlarınızla beraber etkinliklere gidebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir iş seyahati oluşabilir veya iş ve hizmet alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Her şeyi gözünüzde büyütmeyin ve sağlığınıza mutlaka gereken özeni gösterin.