Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

05 Haziran 2022 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Eskiden kabul edemeyeceğiniz durumları şimdi anlayışla karşılaşabilirsiniz ve değişmeye başladığınızı düşünebilirsiniz. Fakat isteklerinizin zorlayıcı etkisi ile başa çıkmanız pek kolay değil. Özellikle güçlü ve etkileyici kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara daha derinden bakabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik isteğinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmaktan kaçının ve şimdilik olayları akışına bırakın. Şanssızlık gibi görünen durum, şansa dönüşebilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ani kararlar almamaya çalışın ve her hareketten önce dikkatlice düşünün. Çabalarınıza gölge düşürebilirsiniz. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İs ve hayatınızla ilgili planlar yaparken akılcı, ileriye yönelik kararlar alacaksınız. Konu ile ilgili araştırmalar, görüşmeler gündeminize gelebilir. Bu görüşmelere başlamadan önce yeni projelerinizi farklı bir bakış açısıyla tekrar ele almanız gerekebilir. Geçmişte yaşanan olaylara fazla enerji harcamanız yorucu olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinize daha fazla vakit ayırmaya özen gösterin. Parasal konularda aynı hatalara düşmemek için ihtiyaçlarınızı fark etmelisiniz. Herkese yetemeyeceğinizi anlamalısınız.