Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2022 Yengeç burcu yorumu

İlginç rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Sizi etkilemiş kişileri ve olayları rüyanızda görebilir ve bir süre yattığınız yerde duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi derinden etkileyebilir ve duygusal patlamalar hissedebilirsiniz fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Radikal değişiklikler yapmak, içinde bulunduğunuz ortamı ve koşulları değiştirmek isteyebilirsiniz. Hatta çevrenizdeki kişiler tarafından çılgınlık olarak yorumlanabilecek istekler içinizde uyanabilir fakat duygularınızı disipline edeceksiniz ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Bu arada yaşam enerjiniz yükseldiği için sorunlar ile başa çıkacak güç içinizde uyanıyor. Sezgilerinize güvenin ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ailedeki büyüklerle anlaşmazlıklar çıkabileceği için herkese hak verir görünmeniz faydalı olacaktır. İnsanlar bazı kişilerden şikayet ederlerse, bu kişileri savunmayın ve sadece şikayetleri dinleyin.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla, özellikle de yönettiğiniz maddi kaynaklarla ilgilenebilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak danışmanlık almanız, bilgi toplamanız veya bir planı uygulamak için kısa bir iş seyahatine çıkmanız ana konular olabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi bağlantılar içinde bulunduğunuz kişinin işlerinden dolayı olan gecikmelere kafanızı takmayın ve negatif düşünceler üretmeyin. Sabırlı olduğunuz zaman, başarıya daha fazla yaklaşıyorsunuz. İşiniz konusunda hatalara meydan vermeme mücadelenizin, sizde içsel olarak nelere mal olduğunu kimse bilemez.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda gereğinden fazla konuşabileceğiniz(halk arasında dedikodu denebilir) ya da tam tersi, ser verip sır vermeyeceğiniz veya duruşunuzla bir şeyler sakladığınız izlenimi verebileceğiniz bir gündesiniz.

Bakalım siz hangi rolü seçeceksiniz? . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi somutlaştırmak isteyeceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konular istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Öğleden sonra daha fazla kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duyacağınız dedikodular canınızı sıkabilir. Ufacık şeyleri kafaya takmayın yoksa işin içinden çıkamazsınız. Hırsınızı sevdiklerinizden çıkarmayın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda muazzam olumlu etkiler alırken, partneriniz ve yakın dostlarınızla kaliteli iletişim kurabilir, olası sorunlarınızı çözümleyebilir ve eğitim öğretim işleriniz ile yurtdışı bağlantılı işlerde fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün enerjinizi yakın çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde aşırı eleştirel ve duygusuz yanlarınız bazen tartışmalar yaratabilir. Kontrollü davranıp sabırlı olmak lehinize sonuçlar sağlayacaktır.YENGEÇ BURCU 8 AĞUSTOS 2015 BURÇ YORUMUYakın çevrenizle anlaşmak bugün kolay olmayabilir. Mantığınızı çoğu zaman devre dışı bırakıyorsunuz, eğer alınganlıklardan biraz uzak durabilirseniz, sorunların üstesinden daha kolay gelirsiniz.