Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2022 Yengeç burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Çocuklar, yakınlarınız ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Fikirlerinizi güzel ifade edebilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada derinden etkileyici ve değiştirici olaylar olabilir ve siz de değiştiğinizi hissedebilirsiniz. Ayrıca yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün, paylaşıma çok daha büyük önem verebilirsiniz. Ortak kullanılan her şey, gününüzün ana konularını teşkil edebilir. Başka insanlarla fikir alışverişleri de ön plana çıkacaktır.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Projelerinize odaklanabilirsiniz. Bu odaklanma, üstlerle olağanüstü görüşmelerde bulunmak, iş dünyasından tanıdıklarla iletişime geçmek gibi sonuçlar getirebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ailenizle ortak yapacağınız çalışmaların sonucunda manevi bir haz duyacaksınız. Yaşam kalitenizi yavaş, yavaş artırıyorsunuz. Sadece harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda, her şeyi bir kenara bırakarak hafta sonunu kendinize ayırın. Temel anlamda dinlenmeye ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bundan sonra atılacak adımlarda kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almanız ve diğerlerinin karar, istek veya planları doğrultusunda hareket etmekten kaçınmanız gerekiyor.

Zira, tam şu günlerde başkalarının planının parçası olarak ya da onların arzu ve istekleri doğrultusunda ilerleme kararları alıyor olabilirsiniz. Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda gerginlik yaşayacağınız zamanlar olabilir. İlişkinizde kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Bugün kendinizde değişiklik yaratma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ise tamamlanma içinde olabilirsiniz. Akışta kalın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Doğum... Geçmişi kenara bırakarak özgürlüklere daldınız. Çevrenize meydan okuyorsunuz. Hayata yeniden başlamış gibisiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinize ve görüntünüze önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün, geçmiş konu ve olayları gözden geçirmek için uygun olabilir. Ailenizde oluşacak sorunlara çözüm sizden gelecek.