Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

28 August 2022 Yengeç burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Bugün bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Ayrıca büyüklerinizin takdirini kazanacak ve desteğini alacaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Çok fazla sıkıntıyı biriktirmeyin, hayatınızdaki problemlerle birer birer yüzleşin. Kendinizi izole etmeye ve sevgilinizden kaçmaya meyilli olacaksınız; en azından bu konuda bir açıklama yapmaya çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili konular daha fazla gündeme gelebilir. Uzaklarla ilgili konular dikkat çekebilir. Kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Bazı işlerinizi yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizdeki acele verilmiş kararlara dikkat etmenizde fayda var. İlerleyen saatlerde içsel farkındalıklar yaşamanız mümkün. Hobilerinize yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu haftabaşında enerjiniz normale dönmeye başlıyor. 2 aydan beri girişimleriniz konusunda, maddi ve özel alanlarınızda zorlandığınız konuları geride bırakacaksınız. Özel hayatınızda artık daha etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz.