Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

17 Eylül 2022 Yengeç burcu yorumu

Yapmak istediğiniz halde bir türlü harekete geçemediğiniz konularla ilgili gelişen olaylar sizi zorlayabilir ve birden fazla işi aynı zamanda yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aniden gelişen olaylar kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz değişebilir. Kardeşler, arkadaşlar ve çocuklar ile ilgili duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Beklemediğiniz durumlar ve haberler karşısında şaşırabilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi denetlemek için gayret gösterin. Aklınızdan geçenleri hemen ortaya koymayın. İddiacı ve inatçı davranışlardan kaçınmalısınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sizden kaynaklanmayan bir ihmal, sizi de bir şekilde huzursuz edecek ve bu konuda yapılan yorumlara kızacaksınız. Yıldızlar yan çizmeniz yüzünden, ilişkinizde dengesiz bir döneme gireceğinize işaret ediyor. Birbirinize karşı sorumluluk duygusundan yoksunsunuz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konulara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklık gerektiren konular gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızı planlama ihtiyacı doğabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde eşinizle veya sevgilinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal olarak eşinize daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Öncü ve kararlı tabiatları olan Yengeçler bugün ilişkiler sizi zorlayabilir. Kararlarınız yüzünden eleştirilebirsiniz. Otoriteniz tarafından zorlandığınız bir süreçten geçiyorsunuz, bugün hayatta her şey size karşı sanabilirsiniz. Günü verimli geçirmek için kısa molalar verin.