Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

20 Eylül 2022 Yengeç burcu yorumu

İdealler ve güzel hayaller ile güne başlayacaksınız. Alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Fakat zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve dikkatinizi çok çeşitli konulara yönelteceksiniz. Ancak dikkatinizi fazla dağıtmasanız iyi olacak. Sürprizler ve önceden hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir. Tartışmacı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Günün ilerleyen saatlerinde enerjiniz yükselecek ve kararlı davranacaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma ortamınızda yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak başarılara başarılı olabilirsiniz. Ancak gün içinde zaman zaman duygusal dalgalanmalar yaşamanız da mümkün. Ortaklaşa konularda, özellikle maddi alanda bazı güvensizlikler yaşamanız mümkün. Dostlarınızla buluşmak bir etkinliğe katılmak size iyi gelebilir. Duygularınızı daha çok paylaşmayı denemelisiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konular, aile içi anlaşmazlıklar gündem olabilir. Aşırı vericilikle borçlanmaya giderseniz risk almış olursunuz, borç-alacak ilişkisine girmeyin. Duygularınız çok değişken, kafanız karışık, dedikodudan kaçınmakta fayda var.