Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

22 Eylül 2022 Yengeç burcu yorumu

Yakın arkadaşlarınız ve komşularınızla aranızda gerilim olabilir. Fikirlerinizde çok ısrarcı olmayıp gereksiz tartışmalardan uzak durursanız iyi olacak. Bugün eğlenceli ortamlarda dolaşabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Güçlü kişiler ile birlikte olmak, enerjinizi yükseltiyor fakat güç mücadelesi yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Aslında sabırlı ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz ve şimdilik olayların gelişmesini izleyebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve koşullarınızı değiştirmek için uygun fırsatlar çıkabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında bazı endişeler ve huzursuzluklar yaşanabilir. Neyse ki akşam saatlerinde duygusal açıdan daha akıcı koşullar bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür Güneş kavuşumu görsel, yazılı, sözlü iletişim ve eğitimler konusunda yeni fikirler, parlak başlangıçlar getiriyor. Yakın çevre ve akraba ilişkilerinden ziyade kendinizle meşgul olmanızda fayda var.